wie is wie?


directeur

fotodirectie

Paul Lauwers
directie@simonnetschool.be
0476-01.49.04

 


leerkrachten

Evelyn Vanhulle
instapklas
evelyn@simonnetschool.be

 

Annick Morel
1ste kleuterklas
annick@simonnetschool.be

 

Geneviève Ysebaert
2de kleuterklas
genevieve@simonnetschool.be

 

Valentine Van Brabandt
3de kleuterklas
valentine@simonnetschool.be

 

Nele Muylaert / Lise Ruyffelaert
1e leerjaar 
lise@simonnetschool.be
nele@simonnetschool.be

 

Sophie Lesaffre / Katrien Notte
2e leerjaar 
sophie@simonnetschool.be
katrien@simonnetschool.be

 

Ann Colpaert / Lise Ruyffelaert
3de leerjaar
lise@simonnetschool.be
ann@simonnetschool.be

 

Elfie Van De Walle
4de leerjaar
elfie@simonnetschool.be

 

Sylvie Deblaere
5de leerjaar
sylvie@simonnetschool.be

 

Esther van Bergeijk
6de leerjaar
esther@simonnetschool.be

 


Bijzondere leermeesters & ondersteunend personeel

Lichamelijke opvoeding: Els Calemyn
Niet-confessionele zedenleer: Katrien Boesman
Katholieke godsdienst: Anne Torck
Othodoxe godsdienst: – (dit jaar geen leerlingen)
Protestants-evangelische godsdienst: – (idem)

Israëlitische godsdienst: Aharan Malinsky
Islamitische godsdienst: Zeynep Duran

Zorgcoördinator: Ellen Goetgeluk
ICT-Coördinator: Pascal Ysebaert
Kinderverzorgster: Marcelline Vaereman
Administratie: Heike Dewulf
Dienstpersoneel: Els Van hoorde / Marie-Christine Moreels / Smajl Alija
Buitenschoolse opvang: Veronica Azurin Perez / Els Van hoorde / Marie-Christine                                                 Moreels

Recent Posts

Welkom!

We heten alle leerlingen en hun ouders van harte welkom voor het nieuwe schooljaar! Het wordt een jaar vol sport en beweging, vol cultuur, een jaar met boeiende lessen, gemotiveerde leerkrachten, leuke uitstappen, een jaar ook vol plezierige momenten met klasgenoten, misschien af en toe wat minder leuke ervaringen, maar zeker een jaar waarin we weer heel wat kennis en levenservaringen opdoen.
Wij zijn alvast heel gelukkig dat we opnieuw dagelijks met jullie kinderen aan de slag mogen gaan. Bedankt hiervoor !

  1. Wat vindt u op onze website, en wat vindt u er niet ? Comments Off on Wat vindt u op onze website, en wat vindt u er niet ?
  2. Waarom geen duolegaat aan de Private Stichting Mevrouw Simonnet? Comments Off on Waarom geen duolegaat aan de Private Stichting Mevrouw Simonnet?
  3. Bezoek ook onze facebookpagina Comments Off on Bezoek ook onze facebookpagina
  4. Inhuldiging gedenkplaat José Moerman Comments Off on Inhuldiging gedenkplaat José Moerman
  5. Lees hier het verslag van de doorlichting! Comments Off on Lees hier het verslag van de doorlichting!
  6. Kennismaken met techniek Comments Off on Kennismaken met techniek
  7. L6 daguitstap naar Gent Comments Off on L6 daguitstap naar Gent
  8. L4 foto’s van januari en februari Comments Off on L4 foto’s van januari en februari
  9. ruimteklassen 4e dag Comments Off on ruimteklassen 4e dag