leerkrachten en directie

 

 

 


directeur

Paul Lauwers
directie@simonnetschool.be
0476-01.49.04

 


leerkrachten

Evelyn Vanhulle
instapklas
evelyn@simonnetschool.be

 

Annick Morel
1ste kleuterklas
annick@simonnetschool.be

 

Geneviève Ysebaert
2de kleuterklas
genevieve@simonnetschool.be

 

Valentine Van Brabandt
3de kleuterklas
valentine@simonnetschool.be

 

Nele Muylaert / Laetitia Comhaire
1ste leerjaar 
nele@simonnetschool.be
laetitia@simonnetschool.be     

         foto Laetitia                                      
 

Sophie Lesaffre / Katrien Notte
2de leerjaar 
sophie@simonnetschool.be
katrien@simonnetschool.be

 

Ann Colpaert 
3de leerjaar
ann@simonnetschool.be

 

Elfie Van De Walle / Laetitia Comhaire
4de leerjaar
elfie@simonnetschool.be
laetitia@simonnetschool.be


 

Sylvie Deblaere
5de leerjaar
sylvie@simonnetschool.be

 

Esther van Bergeijk
6de leerjaar
esther@simonnetschool.be

 


Bijzondere leermeesters & ondersteunend personeel

Lichamelijke opvoeding: Els Calemyn
Niet-confessionele zedenleer: Katrien Boesman
Rooms-katholieke godsdienst: Anne Torck
Grieks-Orthodoxe godsdienst: dit jaar geen leerlingen
Protestants-evangelische godsdienst: idem 

Israëlitische godsdienst: idem
Islamitische godsdienst: Shah Sajila

Zorgcoördinator: Ellen Goetgeluk
ICT-Coördinator: Pascal Ysebaert
Kinderverzorgster: Marcelline Vaereman
Administratie: Heike Dewulf
Dienstpersoneel: Els Van Hoorde / Marie-Christine Moreels / Nawal Al Jaouny
Buitenschoolse opvang: Veronica Azurin Perez / Els Van Hoorde / Marie-Christine                                                 Moreels / Nawal Al Jaouny